𝐘𝐄𝐍İ 𝐘𝐈𝐋 𝐊𝐔𝐓𝐋𝐀𝐌𝐀 𝐌𝐄𝐒𝐀𝐉𝐈

𝐘𝐄𝐍İ 𝐘𝐈𝐋 𝐊𝐔𝐓𝐋𝐀𝐌𝐀 𝐌𝐄𝐒𝐀𝐉𝐈

Çok Değerli Meslektaşlarım;
Yeni bir yılın başlangıcında, mesleki ve hayat başarılarımızın devamını dileyerek, 2019 yılının sizlere, ailelerinize önce sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazançlar getirmesini dilerim.
2018 Yılı Derneğimiz için seçim yılı oldu. 2018 Eylül ayı içerisinde 27 şubemizin seçimli olağan genel kurulları, 15 Aralık 2018 tarihinde Genel merkezimizin 19.Seçimli olağan genel kurulunu birlik, beraberlik içerisinde hep beraber tamamladık.
Genel kurullarımızın ülkemize, mesleğimize ve kazanımlarımıza hayırlı olmasını diler, 2018-2021 çalışma dönemi için Göreve gelen şube başkanlarımızı, şube yöneticilerimizi, Genel merkez kurullarımızı tebrik eder başarılar dilerim.
2015-2018 Çalışma döneminde görevlerini büyük bir onur ve gururla tamamlayan Genel merkez ve Şubelerimizin Başkan ve yöneticilerinin mesleğimize sundukları katkı ve emekleri asla unutulmayacaktır.  
2018 Yılı mesleğimiz adına, teknolojik ve dijital gelişmelerin yoğun yaşandığı bir yıl oldu. Özellikle endüstri 4.0 devrimiyle yapay zeka ön plana çıkarak mesleğimizin geleceği ve değişimi tartışılır oldu.
Bu anlamda ister istemez mesleğimizden beklentiler ve talepler değişmektedir. Teknolojinin getirdiği tehditleri fırsata çevirerek, yarınlara daha iyi hazırlana bilmemiz, hizmet kalitemizi arttırabilmemiz için Misyonumuzu ve Vizyonumuzu yeniden çizmemiz gerekmektedir. 
Meslek mücadelemizin ilk yıllarında olduğu gibi, Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği olarak öncelikli çalışmamız, ülke koşullarına denk düşen yeni bir meslek yasamız için mücadele vermek olacaktır. Bu çalışmalarımızda TÜRMOB başta olmak üzere, meslek odalarımız ve mesleki derneklerimizle birlikte ortak hareket ederek, mesleğimizin geleceği için çalışmalar yapacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk, barış ve başarı dolu yeni bir yıl diler,

Sevgi ve Saygılarımı sunarım.
 
  𝐆𝐞𝐧𝐞𝐥 𝐁𝐚ş𝐤𝐚𝐧
 𝐌𝐚𝐡𝐦𝐮𝐭 Ş𝐚𝐡𝐢𝐧