KARADENİZ EREĞLİ ŞUBESİ YÖNETİM KURULUNU TANITTI - 23.09.2013

Kdz.Ereğli Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantıya; Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı ve Yönetim Kurul Üyeleri katıldı.

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı ve Yönetim Kurul Üyeleri öncelikle basın mensuplarıyla sohbet eşliğinde kahvaltı yaptılar. Balcı kahvaltı sonrasında MMM Birliği Yönetim Kurul Üyelerini tanıtarak başladığı toplantıda, “Amaçlarının meslektaşlar arası birlik beraberliği sağlamanın yanı sıra meslektaşlarımızla bilgi, beceri ve deneyimlerimizi paylaşarak, güzel çalışmalara imza atmak istiyoruz. “ dedi

Balcı açıklamasında ayrıca şu görüşlere yer verdi; “Kdz.Ereğli’nin kötü giden ekonomisini bilançolar çıkartarak; ‘ne yapabiliriz?diye düşündük. Bu konuya siyasi bakmadan, mali danışman gözüyle Kdz. Ereğli neden bu kadar ekonominin daraldığı günlere geldi? Noktasını yerel yöneticilerle, protokol üyeleri, sivil toplum örgütleriyle görüşerek Kdz.Ereğli’nin bu noktaya nasıl geldiğini ve bu noktadan nasıl çıkacağını değerlendirmek, çözüm üretmek istiyoruz.

“BUNDAN SONRA KONUŞACAĞIZ, SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ”

Ekonominin asli unsuru olan bizler bugüne kadar konuşmadık, bundan sonra konuşarak, sorunu irdeleyeceğiz. Kurumlarla yapılan diyaloglar sonucunda bir rapor hazırlayacağız.

Bizler Kdz.Ereğli’den maddi manevi kazanımlar sağladık, bundan sonra bu kazanımların olmayacağını gözlemledik. Bu kazanımların yeniden olması için yola çıktık.

MMM BİRLİĞİ DERNEĞİ KDZ. EREĞLİ ŞUBESİ YENİ YÖNETİM KURULU OLUŞTURULDU

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Kdz. Ereğli Şubesi Yeni Yönetim Kurulu Şu isimlerden oluştu: Yaşar Balcı, Sami Yavuz, Ferdi Asım Hellaç, Bahadır Yavçın, Cevdet Öztürk, Savaş Akbaş ve Egemen Erdoğan.

Denetim Kurulu: Necdet Can, Emir Cinhasan, Uğur Uyan.

Onur (Disiplin) Kurulu: Muhammet Ateş, Aydın Adatepe, Erol Şahin.

Üst Kurul Delegeleri: Sami Yavuz, Ali Deliak, Metin Bektaş.