Yönetim Kurulu

Genel Başkan

Server GÖKMEN

Doğum Yılı ve Yeri :1971 Tokat Niksar doğumludur.
Öğrenimi        : İlk,Orta Lisesi Eğitimini Tokat Niksar’da yaptı, Üniversite eğitimini yarım bıraktı.
İş Hayatı        : Çeşitli özel kurumların mali işler biriminde 12 yıl süresince yardımcı eleman, şef, müdür yardımcısı, muhasebe ve mali işler müdürlük görevlerinde bulundu, Kıraç  Esenyurt’ta 10 yıldır serbest muhasebeci mali müşavir olarak faaliyet göstermektedir. Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Büyükçekmece Şubesi 3 dönem yönetim kurulu, 2 dönem Büyükçekmece Şube Başkanlığını yapmıştır. Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubunun bir dönem ilçe temsil yardımcılığı yaptı,  Ulusal, Yerel yazılı ve görsel basında dergilerde, gazetelerde yayımlanan 20’nin üzerinde makalesi vardır. Çeşitli Sivil toplum kuruluşlarında,   hemşeri ve bölge derneklerinde kuruculuk, başkanlık ve yöneticilik, kurulmasında öncülük yaptı, çevre örgütü Greenpeace’nin 10 yıldır gönüllü destekçisi, Ülkemizde köklü bir siyasi partide 4 dönem yöneticilik yaptı.
Özel Hayatı         : Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

  


Genel Başkan Vekili

Ahmet KARAKILINÇ

Doğum Yılı ve Yeri : 1963 Gaziantep Kilis doğumluyum.
Öğrenimi        : Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünden 1986 yılında mezunuyum.
İş Hayatı                : 1991 Yılından beri Şişli Mecidiyeköy de serbest oalrak SM.MALİ Müşavirlik yapmaktayım. 2. Dönem M.M.M.B Şişli Şube yöneticiliği yaptım. 2002-2010 Tarihleri arasında İ.S.M.M Odasında Denetim Komitesi Başkanlığı 2008-2010 tarihinde Stajer Denetimi Komitesi Başkanı olarak görev yaptım. Halen Mecidiyeköy de bağımsız olarak mesleğimi sürdürmekteyim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Genel Sekreter

Mahmut Şahin

Doğum Yılı ve Yeri : 1968 yılı İstanbul Üsküdar doğumludur.
Öğrenimi        : Üsküdar Ticaret Lisesi Mezunu, Anadolu Üniversitesi ve Vergi Uygulamaları Bölümünde Öğrenimi Devam Etmektedir.
İş Hayatı         : 1994 yılından beri Üsküdar bölgesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyetine devam etmektedir. 2007-2009 döneminde MMMBD Üsküdar Şube Sekreterliği 2009-2011 döneminde MMMBD Üsküdar Şube Başkanlığı Yapmıştır. Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesidir.
Özel Hayatı        : Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Genel Sayman

Bilal KARAYAZI

 

Doğum Yılı ve Yeri 1968 İstanbul doğumludur. 

  Öğrenimi Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yüksek Okulu mezunudur.   

  Çalışma Hayatı 1999 yılından bugüne kadar Kadıköy ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak mesleki faaliyetini sürdürmektedir.

 2010 -2013 dönemi Kadıköy İlçesi Oda Temsilci Yardımcılığı, 

2006 - 2016 yıllarında Mesleki Denetim Komitesi üyesi ve Başkan Yardımcılığı, 

2013 - 2016 dönemi MMMBD Genel Merkez Saymanlığı görevini yapmıştır ve halen devam etmektedir 

  Kişisel bilgiler Evli ve iki çocuk babasıdır. 

 

 

 

 

 

 

 


Başkan Yardımcısı

Nejla YENİLMEZ

Doğum Yılı ve Yeri    :10.08.1979 yılı Isparta Gelendost doğumludur.

Öğrenimi                      : Süleyman Demirel Üniversitesi (Muhasebe ve Vergi Uygulamaları) Anadolu Üniversitesi (İşletme)

Anadolu Üniversitesi (Kamu Yönetimi) mezunudur.

İş Hayatı        : 4 yıl bankacılık yaptıktan sonra 2007 yılından beri, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyetine devam etmektedir. 2013-2015 döneminde MMMBD Beyoğlu Şubesinde Yönetim Kurulu Üyeliği, 2015- 2018 dönemi Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesidir.

Özel Hayatı                : Evli ve 1 çocuk annesidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Başkan Yardımcısı

Ali ÇELİK

Doğum Yılı ve Yeri : 1967 Hekimhan/Malatya doğumluyum.
Öğrenimi         : İlk-Orta ve Lise öğrenimimi Malatya'da tamamladıktan sonra, Üniversite öğrenimimi 1984-1988 yıları arasında Afyo Mali Bilimler Fakültesi-Maliye bölümünde okudum.
İş Hayatı         : Çeştli çalışmalar Staj eğitimimi tamamladıktan sonra 1997 yılından itibaren Bakırköy bölgesinde serbest olarak çalışmaya başladım, halen S.M.Mali Müşavir-Bilirkişi olarak büromda çalışmaya devam ediyorum. Bakırköy temsilci yardımcılığı, TÜRMOB delegeliği MMMBD Genel Merkez denetleme kurulu görevlerinde bulundum. Küçük yaştan beri halk müziği ve futbola ilgim vardır. Halen İSMMMO Halk Müziği Korosuna devam etmekteyim.
Özel Hayatı         : Evli ve 2 çocuğu bulunmaktadır. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Başkan Yardımcısı

Asım SES

1961 Ulubey- Ordu doğumlu. 1979-1983 döneminde İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 

1986-2001 yıllarında çeşitli grup şirketlerinde, muhasebe ve bütçeleme departmanlarında çalıştı. 2001 yılında SMMM ruhsatını aldı. 2002 yılında ilk bürosunu Zeytinburnu’nda açtı. MMMBD Zeytinburnu şubesine üye oldu. Bürosunu Başakşehir bölgesine taşıyınca dernek faaliyetlerine MMMBD Küçükçekmece şubesinde devam etti. MMMBD K.çekmece şubesinde 2 dönem yönetim kurulu üyeliği yaptı (2011-2015). Uzun yıllar MMMBD K.çekmece şubesinin Başakşehir temsilcisi olarak çalıştı. Başakşehir ilçe olunca resmi olarak Başakşehir temsilci yardımcılığı görevlerinde bulundu.

2015 seçimlerinde MMMBD Genel Merkez Yönetim Kurulu’na seçildi. Halen Başakşehir’de kendi bürosunda mali müşavir olarak çalışma yaşamına devam etmektedir.

Çeşitli hemşeri derneklerinde kuruculuk, yöneticilik ve başkanlık yapmıştır. 2013 yılından buyana İ.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Başkan Yardımcısı

Halis DOĞRU 

Doğum Yılı ve Yeri : 1968 Ardahan doğumluyum.
Öğrenimi         : İlk-Orta ve Lise eğitimimi Ardahan'da tamamladıktan sonra DOKUZ EYLÜL Üniversitesi Manisa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Maliye) bölümünden 1990 yılında mezun oldum.
İş Hayatı         : 1993 Yılında stajyer Meslek mensubu olarak mesleki faaiyetime başladım ve SMMM olarak ofisimi açtım. 7 Dönem MMMD İzmir ŞB. Yönetiminde aralıksız görev aldım. Bu süre içersinde Saymanlık sekreterlik ve 3 dönem Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum. İzmir SMMM Odası'nın çeşitli komitelerinde sürekli görev aldım. Yine 3 dönem İZSMMO Rehber Meslek Mensubu oalrak görev yaptım. Halen Konak/İZMİR adresinde mesleki faaliyetimi sürdürmekteyim.
Özel Hayatı         : Evli ve 2 çocuk babasıyımdır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 

Başkan Yardımcısı 

İbrahim ÖZTÜRK

Doğum Yılı ve Yeri : 18.11.1970 İzmir Karşıyaka doğumluyumdur.
Öğrenimi         : Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim.
İş Hayatı         : 1994 Yılında Serbest oalrak başladığı Mali Müşavirlik Mesleği faaliyetine Karşıyaka'da devam etmektedir. 2002-2006 Yılları arasında İZSMMM Odasının Denetim Komitesi Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 2006-2010 Yılları arasında İZSMMM Odasının Karşıyaka Temsilciliği görevinde bulundu. 2006-2008 Yıllarında İZSMMM Odasının Danışma Meclisi Başkan Yardımclığı görevinde bulundu.
Özel Hayatı        : Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Başkan Yardımcısı 

Rahmi BAŞOL

Doğum Yılı ve Yeri : 1976 Keşan doğumluyum.

 Öğrenimi         : İlk-Orta ve Lise eğitimimi Keşan'da tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe ve Finansman bölümünden mezun oldum.

İş Hayatı         : 2006 yılında Meslek mensubu olarak mesleki faaiyetime başladım ve SM Mali Müşavirlik ofisimi açtım. 2009-2013 yılları arasında MMMBD Keşan Şubesinde 4 yıl süre ile Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptım ve bunun dört yılında da Başkan Yardımcılığı görevini üstlendim. 2010-2013 yılları arasında Edirne SMMM Odası'nda Disiplin Kurulu üyesi olarak görev yaptım. Yine 2013-2016 yılları arasında Haksız Rekabetle Mücadele Kurulunda görev yaptım. Şimdi de MMMBD Genel Merkez Yönetim Kurulu Genel Başkan Yardımcısı olarak onurla bu görevi üstlenmiş durumdayım. Halen Keşan/Edirne adresinde mesleki faaliyetimi sürdürmekteyim.

 Özel Hayatı         : Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Başkan Yardımcısı

İsa Ruhi BATMAZ

 Doğum Yılı ve Yeri      : Adana ilinde doğdu.

Öğrenimi        : Adana İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nin “Maliye-Muhasebe” bölümünden 1974-1975 döneminde lisans seviyesinde mezun oldu. 

İş Hayatı                 : Muhasebe mesleğine 1975 yılında serbest çalışarak başladı. Halen SMMM olarak faaliyetine devam etmektedir.Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetim ve denetim görevlerinde bulundu. Mali Müşavirler – Muhasebeciler Birliği Derneği Adana Şubesinin başkanlığını yaptı. 2010-2013 döneminde Adana SMMM Odası Disiplin Kurulu’nda üye olarak görev aldı. Disiplin Kurulu’nda 2016-2019 dönemi için görev almış ve halen bu görevine devam etmektedir.Kitap okuma, seyahat ve müzik yaşam hobileri arasındadır.

Özel Hayatı        : Evli ve iki çocuk babasıdır.